IV. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny

3. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny 2019.10.18-25.

Beosztás

2019.10.18. péntek

Szekció Korcsoport Idő Versenyző
Fúvós
 
E
 
8:40
 

1. Erdei Boglárka
2. Fieszl Mátyás

Kamara



 
B



 
9:30



 

1. Szegő Sarolta fuvola
Gál Hanna fuvola
Tárnoki-Zách Attila zongora
2. Laár Janka fuvola
Grimaldi Giulio Benedek zongora

Fúvós




 
A, B




 
9:50




 

1. Eglesz Dóra
2. Eredics Marcell
3. Fodor Bálint
4. Lugosi Johanna
5.Keresztes Lőrinc
6. Kéthelyi Gergely

    10:50


 

7. Kéthelyi Levente
8. Márton Tamás Gergely
9. Szigeti Anna
10. Töreki Anna

Fúvós



 
C



 
11:50



 

1. Bakó Noémi
2. Baros Nagy Alfonz
3. Drahos Botond
4. Gyulai Csongor
5. Kusztós Olivér

    14:30




 

6. Lambert Szilvia
7. Magyary Timót Gergely
8. Molnár Imola
9. Nagy Balázs
10. Péli Árpád Kadosa
11. Szűcs Anna Fruzsina

Fúvós


 
D


 
16:20


 

1. Aubrecht Laura
2. Katona Szilárd Előd
3. Kerényi Eszter Lilla
4. Király Eszter

    17:45


 

5. Sebesy Zekő
6. Takács Dorottya
7. Tornyos Virág
8. Zsigmond Szabolcs

19:30 - EREDMÉNYHIRDETÉS

 

2019.10.19. szombat

Szekció Korcsoport Idő Versenyző
Ének


 
D


 
9:15


 

1. Ádám Eszter
2. Bede Blanka
3. Bégány Csenge Anna
4. Blaga Krisztina

    11:00


 

5. Hiroko Katoh
6. Józan Vivien
7. Mráz Nikolett
8. Németh-Nagy Johanna

    14:00

 

1. Sallerbec-Erndt Vivien
2. Sándor Eszter
3. Stirbu Viktória

    15:20

 

4. Sun Yiwei
5. Tarnai Dávid
6. Tóth Szabó Krisztina

Ének

 
B, C

 
17:00

 

1. Fedorova Anna
2. Nyárádi Anna
3. Urbán Zalán

    18:00
 

4. Papp Zoltán Bence
5. Szenthelyi Krisztián

19:10 - EREDMÉNYHIRDETÉS

 

2019.10.20. vasárnap

Szekció Korcsoport Idő Versenyző
Kamara




 
E




 
8:30




 

1. Felszegi Dalma
2. Józan Vivien
3. Laidna Maila
4. Mészáros Dániel
5. Olgyai Gergő
6. Sochacka Joanna

Kamara

 
D

 
10:40

 

1. Deák Volom Dávid
2. Király Ádám
3. Takács Dorottya

Kamara

 
C

 
11:40

 

1. Deák Éva
2. Hartyányi-Rodrigues Anna Sofia
3. Vajda Vince Vilmos

Vonós


 
A


 
14:00


 

1. Gál Laura
2. Haluska Lora Jázmin
3. Jávorszky Stella
4. Kunhegyi Anna Sára

Vonós



 
C



 
14:20



 

1. Forgó Boglárka
2. Fóti Csilla
3. Gyárfás Balázs
4. Porkoláb Janka
5. Wu You

Vonós


 
D


 
15:45


 

1. Agárdi Anett
2. Balázs Debora Gréta
3. Sztathatosz Sebestyén
4. Tokárszky Máté

Vonós





 
B





 
17:30





 

1. Csákvári Emma
2. Domokos Dalma
3. Kövecs Renáta
4. Oygür Dilay Ra
5. Önhon Duru
6. Szőts Ármin
7. Lavino Mercuri Lucrezia

19:30 - EREDMÉNYHIRDETÉS

 

2019.10.21. hétfő

Szekció Korcsoport Idő Versenyző
Zongora


 
E


 
9:00


 

1. Backóné Tari Tímea
2. Begala Andrea
3. Bérczes Mihály
4. Dudás Zsuzsanna

    10:45


 

5. Kéry Tamás
6. Murzakhanova Alina
7. Nakano Mariko
8. Okuda Mai

    14:30

 

9. Pecnik Mia
10. Schroeder Jennifer
11. Sochacka Joanna

    16:00


 

12. Yuna Tamogami
13. Torrealba Walkiria
14. Tyrnavskii Sviatoslav
15. Varga Gergő Zoltán

19:00 - EREDMÉNYHIRDETÉS

 

2019.10.22. kedd

Szekció Korcsoport Idő Versenyző
Zongora






 
D






 
8:30






 

1. Amiraslanov Nariman
2. Baki-Szmaler Noémi
3. Gál Eszter
4. Mikhaylova Yulia
5. Nishikawa Chihiro
6. Szakál Zsófia
7. Szekrényesy Csanád Dávid
8. Tuska Regina

Zongora





 
C





 
11:30





 

1. Deák Éva
2. Éder Kristóf
3. Horváth Apor
4. Maros Bojána
5. Máté Hanna
6. Orsovai Hedvig
7. Papp Mónika

    14:30


 

8. Raffai Péter
9. Remenyik Balázs
10. Szigetvári Borbála Zoé
11. Vajda Vince Vilmos

Zongora







 
B







 
15:50







 

1. Bede Ágoston
2. Mór Dávid
3. Garamszegi András
4. Kawauchi Sayuri
5. Jankovits Miklós
6. Yi Wu
7. Kirchlechner-Farkas Edit Zsófia
8. Kolary Mária
9. Molnár Anna Szofi

    17:30






 

10. Rotari Alexandru
11. Rotary Cristina
12. Song Chuxuan
13. Szczygiel Zuzanna
14. Végső Valdemár Norton
15. Volsky Mikhail
16. Zhou Jiale
17. Zong Jinyi

19:30 - EREDMÉNYHIRDETÉS

 

2019.10.23. szerda

Szekció Korcsoport Idő Versenyző
Zongora
négykezes



 
A, B, C, D, E




 
9:00




 

1. Borka Pál – Seres Lola
2. Maxim – Nadine Nieuwenhuis
3. Saravanan Oviya
4. Volski Mikhail
5. Yao Yu He – Donyec István
6. Szakály Zsófia

    10:15

7. Backó Panna Bella – Backóné Tari Tina

    10:20


 

8. Dudás Zsuzsanna
9. Kanazawa Akiko – Tomomi Tsuchiya
10. Kozlowska Marharyta – Matteo Zoli
11. Savic Natasa

12:20 - EREDMÉNYHIRDETÉS
Zongora





 
A





 
14:00





 

1. Honda Yuna
2. Honda Risa
3. Kádár Valentina
4. Kádár Viktória
5. Mitreva Dushica
6. Nieuwonhuis Maxim
7. Nieuwonhuis Nadine

    14:45






 

8. Nguyen Ngoc May
9. Ordonez Jayden
10. Partos Magaréta
11. Seres Lola
12. Taurus Anastasia
13. Volski Nikolai
14. Zimowska Anna
15. Zhi Chong Fu

Harmonika B 15:30

1. Nagy Réka

16:00 - EREDMÉNYHIRDETÉS
17:30 - GÁLA KONCERT

Rólunk

Szeretnénk figyelmükbe ajánlani a 2019-ben megrendezésre kerülő IV. Danubia Talents Nemzetközi Komolyzenei rendezvénysorozatunkat.

Számunkra fontos cél a közösségépítő jellegű kötetlen kulturális, közművelődési és szórakoztató programok, rendezvények, műveltségi, zenei versenyek rendezése.

2016-ban rendeztük az 1. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Versenyt.

A meghirdetett három kategóriában a 106 nevezéssel hazánkból és külföldről egyaránt kiemelkedően tehetséges zenészek érkeztek. Olyannyira, hogy a megjelent neves tanárok, művészek, a magyar és a nemzetközi zenei életben elismert zsűri tagjai ezt külön kiemelték.

Mindannyian elismerésüket fejezték ki a verseny és az azt követő koncert lebonyolításáért egyaránt.

A rendezvényeink célja a fiatal tehetségek felfedezése, zenei tanulmányaik elősegítése, ösztönzése, a magyar kultúra, és a méltán híres zenei hagyományok továbbvitele, népszerűsítése mind a magyar, mind pedig a külföldi résztvevők számára, valamint megismertetni a kiemelkedő és egyedülálló szépségű magyar tájat.